Hledáme nové kolegy!

Naše organizace rozšiřuje svůj tým a hledá dva nové kolegy nebo kolegyně na zajímavé pracovní pozice. Pokud Vás zajímá práce pro náš spolek, přečtěte si naše inzeráty. Třeba hledáme právě Vás!

Česká společnost AIDS pomoc, z.s. hledá vhodné uchazeče pro obsazení následujících pozic:

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Sociální/ho pracovníka/ce bude odpovědný za poskytování individuální podpory a pomoci uživatelům sociální služby, jednání se zájemcem o sociální službu a ubytování, zajištění základních činností, vzdělávání, správu vnitřních pravidel poskytované služby, rozdělování kapacity azylového domu a ubytovny (vedení ubytovací knihy). Dále se bude aktivně podílet na zajištění preventivních akcí a projektů České společnosti AIDS pomoc, z. s. S ohledem na charakter organizace musí být uchazeč připraven a ochoten pomoci se zajištěním dalších činnosti organizace (např. práce na recepci, preventivní činnosti v terénu apod.).

Více informací a možnost přihlášení do výběrového řízení najdete zde.

RECEPČNÍ - vyhrazené místo pro uchazeče z Úřadu práce

Recepční zajišťuje provoz recepce v různých směnách, od 7 do 15:30, od 12:30 hodin do 21 hodin a od 21 hodin do 8:00 hodin, o víkendech i ve svátcích. Práce na naší recepci zahrnuje výdej a příjem klíčů od pokojů klientů, komunikace s nimi, vedení aktuálního stavu klientů v domě v elektronickém systému, kontrola (obchůzky) domu. Dále je součástí práce recepčního vyřizování telefonních hovorů, a to včetně hovorů na bezplatnou informační linku týkající se problematiky HIV/AIDS (zaškolení zajistíme), vyřizování dotazů v elektronické poradně, odbavování pošty, kopírování, balení balíků zasílaných do škol, preventivních balíčků, a další drobné kancelářské práce. Vyřizování objednávek na pronájem konferenčního sálu ad. Dle schopností, dovedností a zájmu se může zaměstnanec podílet i na dalších aktivitách organizace.

V případě zájmu najdete více informací a formulář pro přihlášení do výběrového řízení zde.

Prosíme uchazeče, aby na inzeráty odpovídali výhradně přes portál jobs.cz nebo prace.cz. Děkujeme za pochopení.

CSAP nove logo
prevence
Obrázek č. 69

Využijte konzultanta

Jste-li HIV pozitivní a nedaří se vám sehnat zaměstnání (a to nejen z důvodu diskriminace) kontaktujte konzultanta pro zařazení na trh práce. Konzultant se vám pokusí práci zprostředkovat přes spolupracující agentury nebo vám na osobní schůzce (e-mailem, telefonem) poradí, kam se obrátit.

Obrázek č. 3

Poradenská telefonní linka HIV a práce

Na lince 800 550 540 poskytujeme základní odpovědi zaměstnavatelům a zaměstnancům na dotazy týkající se nedorozumění a mýtů z oblasti HIV. Naším cílem je podpořit bezproblémové zaměstnávání HIV pozitivních osob a odstranit bariéry, které jim brání v nalezení nebo udržení zaměstnání.

Obrázek č. 4

Nabízíme pomoc právníka

Obrázek č. 2

Pokud jste se setkal/a s diskriminací nebo se pouze potřebujete poradit, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese: pravnik@aids-pomoc.cz. Náš právník (příp. sociální pracovnice) Vám poskytnou potřebné informace nebo pomoc pro řešení Vaší situace. Všichni naši pracovníci jsou povinni dodržovat mlčenlivost, a proto se nemusíte bát o odhalení Vaší HIV pozitivity. Pro kontakt můžete využít i naše bezplatné telefonní linky.

Podpora naší činnosti formou DMS

Obrázek č. 5

Odešlete SMS ve tvaru:
DMS AIDSPOMOC 30
DMS AIDSPOMOC 60
DMS AIDSPOMOC 90

na číslo: 87 777

Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč,
ČSAP obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.

Informace o trvalé podpoře zde .

Službu Dárcovské SMS zajišťuje
Fórum dárců.

Projekt INOVACE A AKCELERACE AKTIVIT PRO ODSTRAŇOVÁNÍ BARIÉR PŘI ZAMĚSTNÁVÁNÍ OSOB INFIKOVANÝCH HIV čís. CZ.1.04/5.1.01/77.00066 je financován z Evropského sociálního
fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.